Juli 2020
Uur Terrein Maandag
6
Dinsdag
7
Woensdag
8
Donderdag
9
Vrijdag
10
Zaterdag
11
Zondag
12
 
09:30 1 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
2 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
3 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  DHAENEN REMCO 
10:30 1 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
2 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
3 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
11:30 1 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  GAST  ___________ 
2 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  GAST  ___________ 
3 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
12:30 1 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  GAST  ___________ 
2 ___________  ___________  VERHULLE PASCAL  ___________  ___________  GAST  ___________ 
3 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
13:30 1 ___________  NAERT PIET  ___________  ___________  DE LEEUW FRANK  ___________  ___________ 
2 ___________  VERSTRAETE PAUL  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
3 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
14:30 1 ___________  ___________  ___________  ___________  DE CAMPS GUY  ___________  ___________ 
2 ___________  ___________  ___________  ___________  OSAER MATTHIAS  ___________  ___________ 
3 OSAER MATTHIAS  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
15:30 1 GHELDOF ARNE  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
2 BEKAERT KRISTINE  ___________  ___________  VANDENBERGHE THOMAS  ___________  ___________  ___________ 
3 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
16:30 1 SOHIER TIMON  ___________  ___________  DEPOORTER JOS  ___________  MAERTENS GRIET  ___________ 
2 CEUTERICKX MARTINE  ___________  ___________  VAN POUCKE SIMON  ___________  CEUTERICKX MARTINE  ___________ 
3 ___________  ___________  ___________  DE WITTE JELLE  ___________  ___________  ___________ 
17:30 1 BATTHEU BERNARD  ___________  ___________  ___________  LAHAYE ARTHUR  WARLOP PIETER  ___________ 
2 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  VERSTRAETE RUDI  ___________ 
3 ___________  HAUSPIE MYRIAM  ___________  DEMASURE DAVID  ___________  ___________  ___________ 
18:30 1 QUESTROY EDDY  LOUCHAERT RUDI  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
2 LAHAYE BARBARA  ___________  CEUTERICKX MARTINE  ___________  ___________  ___________  WARLOP PIETER 
3 ___________  LAHAYE ARTHUR  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
19:30 1 NAERT PIET  ___________  RAPPELET FREDERIEK  ___________  ___________  BOTERDAELE CHARLES  ___________ 
2 DEMASURE DAVID  DE WITTE JELLE  VERSTRAETE RUDI  ___________  ___________  ___________  ___________ 
3 ___________  LAHAYE WILLEM  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
20:30 1 DECORTE PAUL  ___________  RAPPELET LOUIS  ___________  ___________  ___________  ___________ 
2 VAN POUCKE SIMON  DEMASURE DAVID  VAN POUCKE PIETER  ___________  ___________  ___________  ___________ 
3 ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________  ___________ 
 
Bespeelbaarheid terreinen
Terrein 1 Terrein 2 Terrein 3
28/05/2020 13:02 : ok 28/05/2020 13:02 : ok 28/05/2020 13:02 : ok